אפוקסי קריסטלי שקוף

אפוקסי פרמיום Premium Epoxy Uv 2kg

330.00

אפוקסי פרמיום Premium Epoxy Uv 4kg

640.00

אקו פוקסי 2 ליטר – ECOPOXY UVPOXY KIT

510.00

ART RESIN – לכה אפוקסית

285.00

אפוקסי פרמיום Premium Epoxy Uv 6kg

900.00

ART RESIN – לכה אפוקסית

700.00

3 ליטר ecopoxy flowcast

640.00

אפוקסי קריסטלי ליציקה – 9 ליטר

750.00

אפוקסי קריסטלי ליציקה – 3 ליטר

260.00

אפוקסי קריסטלי ליציקה – 6 ליטר

510.00

אפוקסי קריסטלי ליציקה – 15 ליטר

1,200.00

אפוקסי קריסטלי ליציקה – 30 ליטר

2,200.00

חומר האפוקסי

אפוקסי קריסטלי שקוף מתחלק לבסיס ומקשה A + B ובעל יחס ערבוב לרוב של 2 מהבסיס ל1 מקשה. ישנם סוגי אפוקסי נוספים בעלי יחס ערבוב שונה וכל אחד תכונות משלו.

לחומר שימושים רבים בתעשייה כמו יציקת רצפות, ציפוי משטחים גדולים, שימוש כחומר מבודד. בתעשייה הימית הוא משמש לציפוי יאכטות כך שהחומר משמש להגנה איטום וגימור חלק ומבריק.

בנוסף שימוש רב בתעשיית האווירית לציפוי, הגנת מטוסים ויצירת חלקים מורכבים.

לאפוקסי תכונות מעולות. יש בו את היכולת להיות פריך, אלסטי במידות מדויקות ובעל כושר הדבקה רב עוצמתי. ניתן לראות היום שימוש נרחב לצרכי אמנות ויצירת שולחנות מעוצבים ורהיטים. המוכר הוא שולחן נהר (river table). שולחן נהר זה שלוקחים 2 פלטות עץ טבעי מעובדות, יוצרים תבנית מיועדת במידות הרצויות ויוצקים את החומר בין 2 החתיכות הבלתי גזומות, ומשאירים את החלק הטבעי כלפי פנים וכך יוצרים מראה של נהר טבעי.

בנוסף משתמשים בו לרהיטים מיוחדים מעץ טבעי גושני, מזוזות, מגשי הגשה תחתיות לקפה ועוד. תכשיטים הם רק חלק קטן מיצירתיות אין סופית שניתן ליצור עם החומר. לאפוקסי ניתן להוסיף חומרים נוספים כמו שברי זכוכית, בטון,חלוקי נחל ועוד.

כמובן שניתן לרכוש באתר ערכה להכנת מגש או שולחן לקפה.

אפוקסי קריסטלי שקוף ליציקה 3 ליטר
אפוקסי קריסטלי שקוף ליציקה 3 ליטר
אפוקסי קריסטלי שקוף ליציקה 45 ליטר
אפוקסי קריסטלי שקוף 4 ליטר במחיר מבצע, החומרים האיכותיים ביותר שיש כיום בישראל

אפוקסי קריסטלי שקוף

דברים מדהימים שאפשר לעשות באמצעותו ומרכיביו

חשוב מאוד שהאפוקסי יהיה נוזלי כדי לאפשר את שחרור הבועות בקלות. במידה ויש לכם המון בועות מומלץ לשרוף את הבועות עם ברנר וגם לאטום היטב לפני היציקה.

אפוקסי קריסטלי מגיע שקוף וצלול. בכדי לקבל גוון רצוי ניתן לשלב פיגמנטים, צבע אבקה מטאלי או צבע נוזלי. חשוב לציין שעם הזמן יש נטייה לחומר להצהיב, ולכן מומלץ לרכוש אפוקסי שלא מצהיב לרוב עם תוספת UV שהיא הגנה מפני קרינת השמש.

העצים בהם מומלץ לעבוד כדי ליצור שולחנות בשילוב החומר יהיו עצים קשים כמו:

סיסם הודי, אורן, אקליפטוס, עץ זית , ארוקריה , קזוארינה , ברוש ,גרבילאה , שלטית , שיטה , אלביציה , אגוז אמריקאי , אגוז אפריקאי.

ישנם הבדלים בין סוגי החומרים לא רק בטיב החומר אלא גם בזמני ההתקשות וזמני העבודה.

כאשר משתמשים באפוקסי ליציקות עבות, לרוב מומלץ להמתין כ72 שעות עד להתקשות סופית ורק לאחר מכן להוציא את היציקה מהתבנית. לאחר הוצאת היציקה מהתבנית ניתן לשייף עד לרמת גימור רצויה.

הגימורים הניתנים ליישום הם פוליש, שמן מועשר , ווקס , לקה בסיס מים , לקה דו רכיבית , לקה מט , לקה משי ולקה מבריקה, שאת כולם תוכלו למצוא בחנות שלנו.

עיבוד האפוקסי מזכיר מאוד עיבוד עץ וניתן לשייף את החומר ממש באותו האופן שבו נשייף את הפלטה שלנו.  הניירות המומלצים לשיוף החומר הוא מנייר שיוף גרעין 120 עד נייר שיוף 3,000 ולמי שעושה פוליש מקצועי אפשר להגיע גם לגרעין ליטוש 6,000 ומעלה.

בכדי להחזיר את הברק הסופי לחומר והצלילות, מומלץ להגיע עד לנייר 3,000. יש ליישם משחת פוליש איכותית ועבודה עם פולישר בשני שלבים פרווה ולאחר מכן ספוג. תוכלו למצוא מוצרי ליטוש וגימור אצלינו.

גלילה למעלה